Чи може зникнути вода у колодязі?

Нещодавно в одному з населених пунктів Київської області проходили громадські слухання щодо необхідності буріння артезіанської свердловини для господарсько-питного водопостачання мешканців села. На зборах деякі «начитані з інтернету» особистості почали лякати місцеве населення про те, що в процесі буріння артезіанської свердловини у найближчих подвір’ях в колодязях або неглибоких (до 20 метрів) свердловинах пропаде вода.

Чисто теоретично, вода зникнути може, але не відразу, а поступово, і то в тому випадку, коли бурові роботи проводяться з порушенням технології буріння свердловини, тобто без встановлення першої обсадної колони та певної її цементації. Опираючись на багаторічний досвід проектування та буріння артезіанських свердловин спеціалістами ТОВ «Укрбурводпроект» мусимо деяких «розумників» дещо остудити, а населення завірити – вода нікуди не дінеться.

Both comments and pings are currently closed.

Комментарии закрыты

Свяжитесь с нами, и наши специалисты подберут для Вас оптимальный вариант и проконсультируют по любому вопросу.

БУРВОДПРОЕКТ

Мы поможем подобрать идеальное решение для Вас. Если у Вас есть вопросы, Вы можете нам написать, и наши менеджеры Вам оперативно ответят.

БУРВОДПРОЕКТ