Водонапірна вежа у центрі села. Так чи ні?

Якось в одному селі, яке активно розвивається, на сесії місцеві депутати та громада розглядали питання вибору земельної ділянки під розміщення артезіанської свердловини з водонапірною вежою для потреб мешканців села. Місце під будівництво водозабору підземних вод з артезіанської свердловини розглядалося на вільній земельній ділянці в центрі села поруч з церквою. З етичних міркувань прозвучало питання, чи можливо водонапірну вежу або колону споруджувати не в межах Зони санітарної охорони суворого режиму артезіанської свердловини.

Досвідчені проектанти ТОВ «Укрбурводпроект» надали роз’яснення щодо можливості рознесення артезіанської свердловини та водонапірної башти. Тим більше, що згідно пункту 15.2.3.1 Державних будівельних норм України ДБН В.2.5-74:2013 «перший пояс зони санітарної охорони (ЗСО) окремо розташованої водонапірної башти допускається не передбачати».

Таким чином, задоволеними залишились всі: і сільська громада разом з депутатами, що село буде з водою; і артезіанська свердловина, бо для неї знайшлася земельна ділянка під зону санітарної охорони суворого режиму, яка відповідає всім вимогам; і така необхідна водонапірна башта, яка своєю присутністю не буде «муляти очі» церкві та людям в центрі села.

Both comments and pings are currently closed.

Комментарии закрыты

Свяжитесь с нами, и наши специалисты подберут для Вас оптимальный вариант и проконсультируют по любому вопросу.

БУРВОДПРОЕКТ

Мы поможем подобрать идеальное решение для Вас. Если у Вас есть вопросы, Вы можете нам написать, и наши менеджеры Вам оперативно ответят.

БУРВОДПРОЕКТ